sadsad x
asdasd
Oral-B

Oral-B Arayüz Yedek 6.5 mm

Oral-B
Fiyat
:
180,00 TL
Not
:
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • 3014260782849 - Oral-B Arayüz Yedek 6.5 mm

  Oral B Clinic Line İnterdental 6.5 mm
   

  Diş telleri ve dişler arasındaki geniş boşluklarda daha etkili bir temizlik sağlamaya yardımcı olacak fırçanın yedeğidir. Eğimli yapıda olduğundan her açıdan daha etkili bir temizleme yapmanıza yardım eder.

  Eskiyen fırçayı kolayca yenisiyle değiştirerek daha düzgün bir temizleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  Oral B Arayüz Fırça Başı Yedeği   : Eğimli ve ince yapısı sayesinde en zor köşelerde bile etkilidir, dar alanlarda kolayca hareket ederek yemek artıklarını kolayca temizlemeye yardım eder.

  Taşınabilir özellikte olan yapısı ile yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

  Hijyen açısından da havalandırılabilir ve saklamaya uygun olan bir üründür.

  Daha rahat bir kullanım için elinizle fırça başına dokunmadan açısını değiştirmeye yardım eder.

  Diş ve diş eti ile ilgili geçirilen işlemler sonunda bakım, implant bakımları ya da doku travmalarında kullanılan köpük fırça başlıkları ile uyum sağlar.

  Diş bakımları, yeteri kadar yapılamadığında ağız kokusu başta olmak üzere, diş çürükleri, ardından diş kayıpları, çene kemiğinde bozulmalar, sindirim sisteminde bozulmalar olabilmektedir.

  Sadece fırçalamak etkili bir ağız bakımı için yeterli olmaz.Diş ipi kullanılarak diş aralarının etkili bir şekilde temizlenmesi, yemek artıklarından arındırılması gerekir ve ağız bakımını ağız gargaraları ile tamamlamak tam bakım için şarttır. Ayrıca, diş yapısına, dişte bulunan implant,protez gibi parçalara da uygun fırçaları da tercih ederek, doğru seçim yapılmalıdır.

  Herkes, sağlıklı görünümlü ,beyaz dişlere, güzel gülümsemelere kavuşmak ister.

  Bakım ve güzellik günlük sosyal hayatta insanların dikkat ettiği unsurlardır, bunun temelinde de temizlik yatar. Tüm vücutta olduğu gibi ağızda da bakım ve temizlik şarttır, bunu sağlayamazsanız hem sağlığınızdan olabilirsiniz hem de bakımınız eksik kalır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.